Squarespace چیست؟ کدام یک بهتر است وردپرس یا Squarespace

Squarespace چیست؟ کدام یک بهتر است وردپرس یا Squarespace

Squarespace چیست ؟

Squarespace از ابتدایی ترین اصطلاحات ، بستر ساخت وب سایت است. Squarespace یک سیستم عالی برای طراحی سایت است، استفاده از آن آسان است. Squarespace به خاطر الگوهای با کیفیت و برای طراحی های مدرن و جدید ساخته شده است. می توانید در اینجا یک نسخه آزمایشی رایگان از Squarespace ثبت نام کنید و از کد PAIGE10 برای 10٪ تخفیف سال اول خود استفاده کنید.

حال کدام یک بهتر است وردپرس یا Squarespace ؟

به طور کلی مقایسه کار جندان جالبی نیست ولی مشاغل کوچک و متخصصان خلاق عاشق Squarespace هستند.

این به این دلیل است که برای ​مشاغل کوچک یا حرفه ای، پشتیبانی یک بخش تمام وقت IT نیاز ندارد.

ساخت وب سایت بخشی از کار است ولی نگهرداری از وب سایت و بروز رسانی و کارهای دیگری مانند بهینه سازی نیاز به متخصصان و کارمندان حرفه ای نیز دارد ولی برای مشاغل کوچک و متخصصانی که نیاز به وب سایت های نسبتا کم حجم و یا حتی ممکن است فروش محصول هم داشته باشند میتواند بسیار مناسب باشد.

بیشتر بخوانید : چگونه طراح وب سایت مناسب را برای شرکت خود پیدا کنید؟

بنابراین تیم Squarespace از تمام به روزرسانی های امنیتی ، تغییر سیستم های برگشت به روز برای به روزرسانی به عملکردهای فعلی و بهترین شیوه های سئو مراقبت می کند.

Squarespace یک سیستم جامع طراحی وب سایت است.

لازم نیست کاری انجام دهید!

هنگامی که چگونگی کار اضافه کردن و جابجایی در اطراف بلوک های Squarespace را بدست آورید (بیشتر در مورد بلوک های زیر) ، می توانید یک صفحه جدید ایجاد کرده و اطلاعات را در یک صفحه فعلی طی چند دقیقه به روز کنید.

ارزش وردپرس و Shopify

اکنون دیگر این را نمی گوییم که سیستم های وب سایت مانند وردپرس یا سیستم های تجارت الکترونیکی مانند Shopify نیز با ارزش نیستند. آنها فقط گروه دیگری از مشتریان را هدف قرار می دهند. وردپرس یا Shopify را برای مشاغل بزرگ یا هر سازمانی که نیاز به عملکرد پیچیده وب سایت دارد توصیه می کنیم.

(به عنوان مثال سیستم های بسیار پیچیده رزرو ، انجمن ها ، فروشگاه های آنلاین که به حساب کاربری مشتری خاص  نیاز دارند).

مردم این سیستم ها را دوست دارند زیرا عملکرد پیچیده تری دارند. اما نیاز به متخصص و پشتیبانی و دردسر های دیگر را به همراه دارد. سیستمی مانند وردپرس برای بدست آوردن تمام قابلیت های فانتزی به بسیاری از “افزونه ها” متکی است. هنگامی که به روزرسانی های جدید به پایان رسید پلاگین ها ممکن است با هم تداخل داشته باشند. بنابراین، اگر شما یک اینفلوئنسر، یک عکاس حرفه ای خلاق یا صاحب مشاغل کوچک هستید که از طرف یک تیم IT پشتیبانی نمی شود و نیازی به کارمند برای بروز رسانی ندارید.

Squarespace یک رویا برای شما خواهد بود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *