افزونه های وردپرس و نحوه انتخاب بهترین ها برای وردپرس

افزونه های وردپرس اصلی ترین بخش مدیریت محوای وردپرس هستند. اما آنها همچنین می توانند یک سایت را کند کنند ، هکرها را دعوت کرده

بیشتر بخوانید

Share

وردپرس گوتنبرگ 7.1 را اعلام کرد نسخه ای با قابلیت های جدید

وردپرس گوتنبرگ 7.1 با پیشرفت های زیادی به روز شده است. در حالی که در این نسخه از گوتنبرگ ، کندی عملکرد کمی وجود دارد ، دامنه پیشرفت ممکن است این نگرانی ها را نادیده بگیرد.

بیشتر بخوانید

Share

کسب درآمد از وردپرس روشی جدید برای در آمد زایی

وب سایت های میزبان در سایت وردپرس هم اکنون می توانند محتوای خود با ویژگی جدید به کسب درآمد از وردپرس بپردازند. در دسترس بودن

بیشتر بخوانید

Share

وردپرس 5.4 بارگذاری تنبل را به همه تصاویر اضافه می کند

وردپرس اعلام کرد که وردپرس 5.4 ممکن است به طور پیش فرض دارای بارگذاری تنبل باشد. این ویژگی “بارگذاری” HTML را در تمام عناصر IMG فعال می کند. ناشران وردپرس دیگر نیازی به استفاده از افزونه های جاوا اسکریپت یا افزونه ها برای بارگذاری تنبل تصاویر ندارند.

بیشتر بخوانید

Share

افزونه فروشگاهی وردپرس برای ساخت سایت تجارت الکترونیک

به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس هستید؟ یا شاید شما در حال حاضر یک سایت فروشگاهی دارید و میخواهید بدانید که چه افزونه فروشگاهی دیگری برای وردپرس وجود دارد؟

بیشتر بخوانید

Share

6 افزونه وردپرس محبوب برای گسترش یا تقویت سایت وردپرس

افزونه های وردپرس روشهای ساده ای برای اضافه کردن یا گسترش کارایی یک سایت وردپرس ارائه می دهند. صدها مورد از این افزونه ها در بازار وجود دارد. اما کدامیک از آنها را انتخاب می کنید.

بیشتر بخوانید

Share

مسیر سایت yoast seo و رفع خطای Missing field “item” در وبمستر گوگل

در بسیاری از موارد قالب ها وردپرس بعضا با مشکل مسیر سایت مواجه هستند و در گوگل وب مستر با خطاهای مختلف مانند Missing field “item” یا مثلا data-vocabulary.org schema deprecated مواجه میشوید. مسیر سایت yoast seo به راحتی این مشکل را حل کرده است. 

بیشتر بخوانید

Share

امنیت سایت وردپرس و نحوه تغییر صفحه ورود به سایت

امنیت سایت وردپرس تا حد امکان بدان معنی است که به بعضی از جزئیات سایت خود توجه کنید. با مجله اینترنتی فلیبا همراه باشید تا افزونه ای مناسب و راهکاری خوب را به شما پیشنهاد کنیم. صفحه ورود به سایت وردپرس چیست؟

بیشتر بخوانید

Share