گوگل مای بیزنس به طور موقت ویژگیهای ناشی از شیوع کرونا را از بین می برد

گوگل مای بیزنس به طور موقت ویژگیهای ناشی از شیوع کرونا را از بین می برد

گوگل به دلیل محدودیت های ناشی از وضعیت کرونا، به طور موقت برخی ویژگی ها را از گوگل مای بیزنس حذف می کند.

وی گفت:

“در طول شرایط بی سابقه شیوع کرونا ، ما در حال انجام اقدامات لازم برای محافظت از سلامتی اعضای تیم خود و کاهش نیاز افراد به دفاتر ما هستیم. 

ممکن است محدودیت های موقت و تأخیرهایی در پشتیبانی وجود داشته باشد زیرا ما در اولویت بندی خدمات مهم هستیم. “

فعلاً این ویژگی ها به طور موقت محدود یا حذف می شوند.

نظرات و پرسش و پاسخ

گوگل مای بیزنس تا اطلاع ثانوی هیچ بررسی جدید ، پاسخهای بازبینی یا Q&A جدید منتشر نخواهد کرد. بررسیهای موجود ، پاسخهای بازبینی و پرسش و پاسخ هنوز قابل مشاهده خواهد بود. احتمالاً ، هرگونه نقد ، پاسخ و سؤال كه اخیراً ارائه شده است ، سرانجام منتشر می شود كه گوگل دارای منابع لازم برای این كار باشد. در بیانیه ای به ژورنال موتور جستجو ، بیل هارتزر ، بازاریابی محلی ، نظرات خود را در مورد تصمیم برای محدود کردن این ویژگی ها بیان کرد:

وی افزود:

“به احتمال زیاد ، گوگل این کار را انجام می دهد زیرا می خواهند اطمینان حاصل کنند که اطلاعات ارائه شده معتبر و از منابع معتبر هستند. من فقط می توانم تصور کنم که اگر به کسی اجازه می دادند به سؤالات پاسخ دهد ، چقدر سریع Q&A می تواند از دست خارج شود. “

لیست های جدید ، ادعاها و تأییدیه ها

در این مدت ، تیم پشتیبانی گوگل مای بیزنس در اولویت بندی بررسی لیست های جدید ، ادعاها و تأییدیه ها برای مشاغل حساس به سلامتی قرار خواهد گرفت. این بدان معناست که با اولویت بندی سرویس های مهم Google ، سایر مشاغل می توانند برای انتشار لیست های جدید ، ادعاها و تأییدها انتظار تأخیر داشته باشند.

بیشتر بخوانید : تأثیر ویروس کرونا در تبلیغات گوگل و فروش سهامداران

ویرایش اطلاعات کسب و کار

اولویت بندی سرویس های مهم گوگل همچنین به بررسی ویرایش های اطلاعات کسب و کار نیز گسترش می یابد.

این شامل بررسی برای:

  • تغییر در حالت های باز و بسته
  • ساعات ویژه
  • بسته شدن موقتی
  • توضیحات تجاری
  • ویژگیهای تجاری

اگر کسب و کار شما خدمات مهم و مرتبط با سلامتی را ارائه نمی دهد ، ممکن است مدتی قبل از مشاهده هرگونه ویرایش به صورت زنده در لیست گوگل مای بیزنس شما باشد.

گوگل پست ها بی تأثیر نیستند

تا آنجا که می توانم بگویم ، گوگل عملکرد گوگل پست را محدود نمی کند. یعنی اگر به روزرسانی های جدیدی را برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان خود دارید ، می توانید از لیست گوگل مای بیزنس خود برای انتشار پست ها استفاده کنید. این ممکن است با گذشت زمان تغییر کند زیرا این زمانها غیرقابل پیش بینی است که ما در آن زندگی می کنیم.

این در حالی که هنوز در دسترس است از Google+ Posts استفاده کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *