گوگل قبل از پنالتی شدن سایت از قبل هشدار میدهد

گوگل قبل از پنالتی شدن سایت از قبل هشدار میدهد

در یک جلسه اخیر در وب مستر ناشر تحت تأثیر هشدارهای مبتنی بر لینک گفت: اقدام دستی باعث ایجاد فشارهایی از قبیل پنالتی شدن سایت در تجارت وی شده است. او از جان مولر گوگل پرسید که آیا امکان دارد قبل از اعمال جریمه ای که باعث ترافیک همه جستجوها می شود ، هشدار دهید.

ناشر سؤال می کند که آیا گوگل می تواند اخطار را قبل از پنالتی شدن سایت ارسال کند

ناشر خاطرنشان كرد كه وی دوازده نفر را به كار گرفته است اما این پنالتی شدن سایت باعث ایجاد اختلال در تجارت وی شده است. اخطار پیشرفته به او فرصتی می داد تا از بروز این اختلال جلوگیری کند.

مشکل ارسال هشدار پنالتی شدن سایت

مولر پاسخی متفکرانه داد و توضیح داد که ملاحظاتی فراتر از ناشر وجود دارد.

مولر این پاسخ را ارائه داد:

“خوب ، اکنون با توجه به ارسال هشدار ، این چیزی است که ما هر از گاهی درباره آن بحث می کنیم. من نمی دانم که آیا این چیزی است که تغییر خواهد کرد یا نه. دلیل اصلی عدم تمایل به ارسال هشدار این است که وقتی در چنین شرایطی قرار می گیریم که تیم Spam وب متوجه می شود مشکلی وجود دارد ، معمولاً این چیزی است که از قبل در نتایج جستجوی عادی تأثیر می گذارد. بنابراین این چیزی است که کاربران در آن شاهد نتایج بد هستند و این مورد را میدانیم، این چیزی است که ما می خواهیم در اسرع وقت اقدامی انجام دهیم و آن را برطرف کنیم.”

درخواست یک اخطار پیش بینی شده

این چیزی است که من به آن فکر می کردم و خوشحال شدم که مولر به آن اهمیت داده است. هر ناشر تحت تأثیر پنالتی شدن سایت با اقدام دستی باید این را بشناسد.

مولر این بینش را ارائه داد:

“یکی از مشکلات این است که گاهی اوقات رتبه سایت به دلیل برخی از این تغییرات لینکی است که انجام می دهند. بنابراین با رفع آن برنامه های پیوندی و حذف آنها یا از بین بردن آنها ، می توانید بخشی از آن… پشتیبانی را که برای آن وب سایت نیز در دسترس است حذف کنید. بنابراین لزوماً اینگونه نخواهد بود که وقتی عمل دستی حل شد ، درست به همان مکان قبلی بازگردد.

فقط به این دلیل که شما آن جنبه را حذف کرده اید و دوست دارید دوباره در مکان طبیعی قرار بگیرید آن را انجام داده اید که ممکن است کمی پایین تر از گذشته باشد. کمی به این بستگی دارد که الگوریتم ها در گذشته چگونه به آن نگاه می کردند. “

سؤال درباره دریافت اخطار قبل از پنالتی شدن سایت

فرض بر این است که با توجه به این فرصت که لینک های شکسته وخراب را برطرف کنید ، ناشر به طور خودکار به بالای نتایج جستجو باز خواهد گشت. و بندرت اتفاق می افتد که سایت در جایی شروع می شود که قرار بود رتبه بندی شود. شما در مواقعی باید از موقعیت های پایین تر شروع و صفوف قبلی را پشت سر بگذارید.

بیشتر بخوانید : بینگ ادرس های ایندکس شده را در ده دقیقه رتبه بندی می کند

من این را بارها دیده ام که یک کسب و کار بعد از دریافت یک اقدام دستی ، پیوندها را حذف می کند ، کاملاً انتظار بازگشت به نتایج جستجو را دارد و از پایین آمدن رتبه سایت آنها ناامید شده است. به نظر من ، خارج شدن از پنتلتی شد سایت فقط اولین قدم برای توانبخشی یک سایت است. مرحله بعدی حرکت در جهت ایجاد یک استراتژی ایجاد پیوند پایدار است که باعث نقض دستورالعمل های Google نمی شود. وقتی رده بندی می آید ، شما در حال کار یا عقب افتادن هستید.

آیا Google قبل از مجازات هشدارهایی را ارائه می دهد؟

با توجه به گفته های جان مولر ، به نظر نمی رسد که گوگل پیش از صدور پنالتی شدن سایت در شرایطی که فعالیت اسپم در آن کار می کند ، هشدارهایی را ارائه دهد. اولویت اول Google رفع نتایج جستجو است به طوری که آنها صفحات وب تقویت شده را نشان نمی دهند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *