وردپرس 5.5 به روزرسانی های خودکار برای قالب و افزونه ها را معرفی می کند

وردپرس 5.5 به روزرسانی های خودکار برای قالب و افزونه ها را معرفی می کند

به روزرسانی آینده وردپرس 5.5 قابلیت های بروزرسانی خودکار سیستم مدیریت محتوا را در قالب ها و افزونه ها گسترش خواهد داد. در حال حاضر ، بروزرسانی خودکار فقط برای هسته CMS وردپرس در دسترس است. به زودی ، هنگامی که نسخه پایدار وردپرس 5.5 برای همه عرضه می شود ، می توان تم ها و افزونه ها را تنظیم کرد که به صورت خودکار بروزرسانی شوند.

احتمالاً ، به منظور جلوگیری از هک سایت ، قابلیت بروزرسانی خودکار به قالب و افزونه ها افزوده شده است.

بیشتر بخوانید : 5 کاری که هرگز نباید در حین دستیابی به لینک انجام دهید

با بروزرسانی سریع می توان آسیب پذیری هایی مانند موارد دیگر را به راحتی برطرف کرد. مشکل این است که بسیاری از دارندگان سایت، افزونه ها و تم ها را نصب می کنند و سپس به روزرسانی آنها را غیرفعال می کنند. با بروز رسانی جدید وردپرس  5.5 صاحبان سایت می توانند از لحاظ تئوری افزونه هایی را نصب کنند ، آنها را فراموش کرده و همچنان ایمن باشند زیرا افزونه ها به صورت خودکار به روز می شوند.

بیشتر بخوانید : بهینه سازی Google My Business ارزشمندترین خدمات بازاریابی محلی

در ماه فوریه ، تیم رسمی وردپرس افزونه ای را با این قابلیت دقیق منتشر کرد. اگر بارگیری کنید ، مراقب باشید ، زیرا در حال حاضر افزونه آزمایش بتا است. این افزونه یادآور می شود که این ویژگی در ابتدا برای انتشار در سال 2019 قرار گرفت. این به موقع ارسال نمی شود ، اما فراموش نمی شود. پیش بینی می شود که به روز رسانی خودکار تم ها و افزونه ها با نسخه بعدی وردپرس 5.5 ارسال شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *