آیا نظرات وبلاگ برای ایجاد لینک بی فایده است؟

آیا نظرات وبلاگ برای ایجاد لینک بی فایده است؟

یادداشت سردبیر: “از یک سئوکار برای ایجاد لینک در نظرات وبلاگ بپرسید” یک ستون هفتگی است که توسط کارشناسان فنی سئو شلی فاگین ، رایان جونز ، آدام ریمر و تونی رایت انجام می شود. با سخت ترین سؤال سئو خود آشنا شوید و فرم ما را تکمیل کنید. این هفته برای Ask An SEO سؤالی از Ed در ممفیس داریم. او می پرسد:

“آیا نظرات وبلاگ برای ایجاد پیوند بی فایده است؟”

اگر امروز یک سایت وردپرس را اداره یا مدیریت می کنید ، به خصوص سایتی که Akismet را برای محافظت در برابر هرزنامه فعال نکرده است ، همه این را خوب می دانید که مردم دوست دارند صرفاً با هدف صرفه جویی در پیوند در نظرات ، سعی کنند پست های وبلاگ را امتحان و نظر دهند.

بیشتر بخوانید : طراح آزاد کار یا فریلنسر چگونه کار و زندگی میکند و خود را مطرح میکنند

من می توانم ببینم که چگونه ممکن است عده ای از این مسئله سؤال کنند که آیا این تاکتیک امروزه یک شکل مؤثر در ایجاد پیوند است یا خیر. برای پاسخ به سؤال خود ، اظهار نظر ، وبلاگ نوعی فرم بی فایده ساختن لینک است. در واقع ، راجر مونت ، نظرات وبلاگ را به عنوان یکی از 18 تاکتیک ساخت لینک برای اجتناب از فهرست قرار داده است.

ظهور و سقوط وبلاگ نظر دادن در مورد پیوندها

نظرات وبلاگ سالها پیش یک تاکتیک محبوب ساختن لینک بود. ممکن است بسیاری از اطلاعات قدیمی را پیدا کنید که نشان می دهد از این تاکتیک استفاده می کنید زیرا زمانی بسیار خوب عمل کرده است.

لطفاً وقتی می گویم این تاکتیک در گذشته کار کرده است دقت لازم را انجام دهید. مانند بسیاری از روشهای معروف ایجاد لینک ، این مورد به سرعت مورد سوء استفاده قرار گرفت. نظرات روشنگری افرادی که وقت خود را برای خواندن مقاله ها و اظهار نظرهای تفکرآمیز در نظر گرفتند. در عوض ، پست های وبلاگ به سرعت با اظهار نظرهای ناخواسته ، نا هماهنگ ، عمومی به هدف صرف ساختن پیوندها با متن لنگر یا بک لینک غنی از کلمات کلیدی واگذار شد.

بیشتر بخوانید : لینک سازی چیست و چرا باید در وبسایت تجاری شما انجام شود؟

سرانجام ، اسپم ها ابزارهایی را برای اتوماسیون این فرایند ایجاد کردند و نظرات اسپم به سرعت باعث ایجاد مشکلات قابل توجهی برای صاحبان سایت شد. اکثر سیستم عامل های وبلاگ نویسی و سایر سیستم های مدیریت محتوا که به کاربران امکان ارسال نظر می دهند ، شروع به اجرای ویژگی nofollow در کلیه پیوندهای اضافه شده توسط نظرات بازدید کنندگان سایت کردند. برچسب nofollow توسط گوگل در سال 2005 اعلام شد تا صاحبان سایت در مبارزه با اسپم و ناشران بتوانند از لینک های حمایت شده و تبلیغات فروخته شده در وب سایت های خود استفاده كنند.

گزارش خود را به صورت رایگان دریافت کنید

هنگامی که به یک پیوند خروجی اعمال می شود ، ما به موتورهای جستجو می گویم که ما به وب سایتی که این لینک به آن اشاره شده است تأیید نمی کنیم ، و هیچ ارزشی نباید در آن پیوند خروجی منتقل شود. Google به تازگی ویژگی های جدیدی را منتشر کرده است ، rel=” UGC” and rel=” sponsored” به عنوان راهی برای این امکان را به ما می دهد که بتوانیم در پیوندهای خروجی خود بیشتر صلاحیت داشته باشیم. (UGC مخفف محتوای تولید شده توسط کاربر است.)

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از وردپرس روشی جدید برای در آمد زایی

ویژگی UGC برای سایتهایی است که به بازدید کنندگان خارجی امکان می دهد محتوا را ارسال کنند یا پاسخی به محتوای سایت بدهند. مثال خوب دیگر ، انجمن های وب است. بزودی پس از آن ، وردپرس اعلام كرد كه آنها صفت UGC را تطبیق داده و آن را در پیوندهای نظرات وردپرس به كار می گیرند.

آیا نظرات وبلاگ به هیچ وجه مفید نیست؟

اگرچه اظهار نظر در وبلاگ برای ایجاد لینک بی فایده است ، در صورت استفاده صحیح ، می تواند منجر به افزایش ترافیک وب سایت شما شود. در انجمن وبلاگ نویسی ، این یک روش معمول برای کمک گرفتن و قرار گرفتن در معرض و ایجاد روابط بلاگر تا دیگر بلاگر است وقتی با دیگران در جبهه خود وارد رقابت می شوید با ارسال نظر و ارزش افزوده و پشتیبانی از دیگر وبلاگ نویسان میتوانید حمایت شوید

به عنوان یک مالک سایت ، نظرات کاربران درباره محتوای شما می تواند به بهبود رتبه شما کمک کند. تعداد زیادی از نظرات در یک پست نه تنها نشان می دهد که محتوای شما بسیار جذاب است ، بلکه می تواند محتوای ارزشمند دیگری را نیز ارائه دهد که یک مکمل برای خود شما است. نظرات کاربران می تواند بینش دیگری در مورد موضوع آن صفحه ارائه دهد و معمولاً سرشار از کلمات کلیدی هدفمندی است که بطور طبیعی در اصطلاحات استفاده می شوند.

در دسته بندی های خاص ، مانند وبلاگ های غذایی ، نظرات در مورد دستور العمل ها معمولاً شامل امکان اجازه بازدید کنندگان برای رده بندی در دستور العمل ، عملکردی بسیار با ارزش است. بنابراین لطفاً از نظرات وبلاگ به عنوان راهی برای ایجاد لینک به وب سایت خود استفاده نکنید. ممکن است متوجه شوید که سایر خوانندگان با اظهار نظر شما روبرو شوند ، آنرا آموزنده می یابند و از سایت شما نیز بازدید می کنند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *