نمایش در خانه بمانیم یا Stay Home در اینستاگرام در زمان شیوع ویروس کرونا

نمایش در خانه بمانیم یا Stay Home در اینستاگرام در زمان شیوع ویروس کرونا

اینستاگرام در تلاش برای تشویق کاربران برای ماندن در خانه در طول همه گیری ویروس کرونا ، ویژگی های جدیدی را راه اندازی کرده است. اولین ویژگی ، که در آخر هفته انجام شد ، داستانی مشترک با نام در خانه بمانیم یا Stay Home است که به منظور ترویج دوری اجتماعی می باشد. دومین ویژگی که امروز اعلام شد ، به دوستان این امکان را می دهد تا در اینستاگرام با هم در چت تصویری یکدیگر را ببینید و به راحتی در ارتباط باشند. در مورد هر یک از این ابتکارات جدیدی که توسط اینستاگرام آغاز شده است اطلاعات بیشتری کسب می کنید.

در خانه بمانیم یا Stay Home داستان مشترک

کاربران می توانند یک برچسب جدید در خانه بمانیم یا Stay Home را به استوری اضافه کنند تا به دیگران نشان دهند که چگونه وقت خود را در حالی که در مسافت اجتماعی هستند ، سپری می کنند. افرادی که از برچسب استفاده می کنند ، داستان های خود را به یک داستان مشترک اضافه می کنند ، که به سایر کاربران امکان می دهد همه داستان ها را با برچسب در خانه بمانیم یا Stay Home در یک مکان مشاهده کنند.

بیشتر بخوانید : همکاری با مشتریان سئو : استراتژی های سئو ، الان و بعد از COVID-19

امروز ما در حال راه اندازی استیکر جدید در خانه بمانیم یا Stay Home هستیم که می توانید در Stories پیدا کنید. اگر از برچسب استفاده می کنید ، عکس یا ویدئوی شما به یک داستانی مشترک در اینستاگرام اضافه می شود که در آن افراد می توانند ببینند شما چگونه در خانه هستید و در امان هستید

برچسب در خانه بمانیم یا Stay Home در حال حاضر برای همه قابل استفاده در iOS یا Android در دسترس است.

در اینجا چند ایده برای استفاده بهتر از برچسب جدید آورده شده است:

  • متخصصان: به حداکثر بهره وری و سازگاری با یک محیط کاری جدید ، به پیروان خود نکاتی را در مورد کار از خانه نشان دهید.
  • والدین: نشان دهید چگونه می توانید فرزندانتان را از مدرسه به خانه برسانید و نکاتی را به والدین دیگر ارائه دهید.
  • علاقه مندان به تناسب اندام: با داشتن سالن های ورزشی در سراسر کشور ، این فرصتی است برای ارائه نکات مربوط به تناسب اندام در خانه با دیگران.
  • مترجمان آزاد: آیا شما به طور مرتب از خانه کار می کنید؟ عالی! آنچه شما آموخته اید را به اشتراک بگذارید تا دیگران از تجربه شما بهره مند شوند.
    البته شما می توانید از برچسب به هر صورت که می خواهید استفاده کنید. اینها فقط چند ایده از بالای سر من هستند.

صحبت از استیکرها ، اینستاگرام استیکرهای مفید دیگری را اضافه می کند که شامل یادآوری هایی برای شستن دست ها و حفظ فاصله ایمن از افراد دیگر است. برچسب در خانه بمانیم یا Stay Home هم اکنون در دسترس است و سایر برچسب های COVID-19 در روزهای آینده در دسترس خواهند بود.

همکاری با دوستان

تماشای همزمان ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد پست های اینستاگرام را با هم مشاهده کنند. چندین دوست می توانند از طریق گپ تصویری به یکدیگر متصل شوند و به صورت گروهی محتوای را مرور کنند. روی کاغذ به نظر می رسد کمی غیر متعارف باشد، زیرا افراد به طور معمول با هم جمع نمی شوند و فیدهای اینستاگرام یکدیگر را مرور می کنند.

بیشتر بخوانید  : تأثیر ویروس کرونا در تبلیغات گوگل و فروش سهامداران

با این حال ، زمانهایی که ما در آن زندگی می کنیم چیزی غیر عادی است ، بنابراین ممکن است به پایان برسیم و ایده های خلاقانه تری از این دست برای ارتباط مردم برقرار کنیم. کاربران می توانند با ضربه زدن روی نماد چت تصویری در صندوق ورودی DM یا یک موضوع DM موجود ، گپ تصویری را شروع کنند. از آنجا ، دوستان می توانند با ضربه زدن روی نماد عکس در گوشه پایین سمت چپ در یک گفتگوی ویدیویی ، عکسها / فیلمهای ذخیره شده ، پسندیده و پیشنهادی را مشاهده کنند.

ابتکارات اضافی COVID-19 از اینستاگرام

برچسب در خانه بمانیم یا Stay Home و Co-Watching دو آخرین ابتکار عمل در اینستاگرام هستند ، اما مطمئناً آخرین ابتکارات نیستند اینستاگرام از زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد شیوع کرونا ویروس در ژانویه به عنوان یک فوریت های بهداشت عمومی اعلام شده است ، اقداماتی را در جهت کمک به مردم در امنیت و ارتباط برقرار می کند.

ابتکارات دیگر شامل موارد زیر است:

  • منابع آموزشی بیشتر در نتایج جستجوی اینستاگرام.
  • اضافه کردن برچسب برای تبلیغ دقیق اطلاعات.
  • حذف محتوا و حساب های COVID-19 از توصیه ها ، مگر اینکه توسط یک سازمان معتبر بهداشتی ارسال شود
  • برچسب اهدای کمک در بیشتر کشورها و کمک به افراد برای پیدا کردن غیرانتفاعی مربوط به پشتیبانی.
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *