بینگ ادرس های ایندکس شده را در ده دقیقه رتبه بندی می کند

بینگ ادرس های ایندکس شده را در ده دقیقه رتبه بندی می کند

بینگ یک سرویس جدید ، یک URL و API Submission Content را اعلام کرد ، که به ناشران اجازه می دهد تا فهرست بندی فوری را در بینگ دریافت کنند. این سرویس از API Submission URL استفاده می کند. Bing همچنین برای سرویس هایی که محتوا را مستقیماً برای صفحاتی که ایندکس شده اند اما به روز شده را، مستقیماً پذیرفته است.

آیا اعلامیهBingWMC را دیدید؟ ما به طور رسمی API ارسال محتوای و URL را منتشر کردیم. به روزرسانی ها (محتوا یا صفحات) را مستقیماً به بینگ بفرستید تا بتوانیم فوراً آنها را خزنده کنیم.

امکانات بینگ

در اعلان بینگ نوشتن فهرست صفحه وب در زمان واقعی ، امکان ارسال میلیون ها صفحه بدون انتظار خزیدن و داشبورد برای ردیابی وضعیت نمایه سازی وعده داده شده است.

توصیفات

یكی از آزمایش كنندگان برنامه گفت كه او می تواند ظرف مدت یک دقیقه صفحه جدیدی را رتبه بندی كند.

این همان چیزی است که وی برای گفتن داشت:

وی گفت: “من می دانستم كه وقتی مقاله جدیدی را منتشر می كنم می توانم در 30 تا 45 دقیقه ایندکس و رتبه بندی را ببینم ، زیرا این دقیقاً زمانی است كه من بررسی كردم.

دیشب برخی از مطالب قدیمی را در جی کوئری تجدید کردم ، حتی به آن آدرس جدیدی دادم. من 10 دقیقه بعد بررسی کردم. امروز مقاله ای درباره استراتژی محتوای مختصر Chrome نوشتم. این بار دقایقی بعد چک کردم و دوباره در آنجا هستم

ارسال مطالب به بینگ

بینگ در حال حاضر شرکت کنندگان را برای ارائه مطالبی که مستقیماً در بینگ به روز شده است ، در یک برنامه آزمایشی پذیرفته است. به جای ارسال محتوای به روز شده برای فهرست بندی فوری می توانید خود محتوا را ارسال کنید. برای این برنامه تست وارد شوید

بیشتر بخوانید : گوگل مای بیزنس به طور موقت ویژگیهای ناشی از شیوع کرونا را از بین می برد

مستندات بینگ

اگرچه در این اطلاعیه اظهار شده است که این می تواند به نفع شرکت هایی باشد که میلیون ها آدرس اینترنتی جدید دارند که نیاز به نمایه سازی دارند ، اما مستندات حد اقل 500 URL برای هر دسته از URL های ارسال شده را تعیین می کنند. حداکثر تعداد URL هایی که می توانند در یک دسته ارسال شوند 500 است مگر اینکه از سهمیه موجود تجاوز کند. GetUrlSubmissionQuota (رشته) فراخوانی می شود تا مشخص شود چه مقدار آدرس اینترنتی ارسال می شود. ”

چه طور باید شروع کرد

شروع کار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که به Bm Webmaster Tools وارد شوید (و اگر قبلاً تأیید نشده است سایت خود را تأیید کنید). هر خدمتی که به کاربر امکان می دهد محتوا را مستقیماً به بینگ ارسال کند و در واقع در عرض چند دقیقه رتبه بندی را شروع می کند ، مستحق آن است که مورد توجه جدی قرار گیرد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *