افزونه ویرایشگر متن وردپرس TinyMCE Advanced

افزونه ویرایشگر متن وردپرس TinyMCE Advanced

افزونه ویرایشگر متن وردپرس TinyMCE Advanced “ادیتور کلاسیک” را برای ویرایشگر (گوتنبرگ) معرفی می کند. اگر کاملاً آماده نیستید که به ویرایشگر گوتنبرگ بروید ، استفاده از ویرایشگر متن وردپرس TinyMCE Advanced بهترین گزینه برای شماست. این امکان را به شما می دهد تا همچنان برای بیشتر کارها از ویرایشگر آشنا TinyMCE استفاده کنید ، و در عین حال به شما امکان دسترسی کامل به همه بلوک ها و ویژگی های جدید در ویرایشگر متن وردپرس را می دهد.

نسخه جدید ویرایشگر متن وردپرس TinyMCE

نسخه 5.3 به بهبود و تقویت ویژگی های جدید معرفی شده در نسخه 5.0 از ویرایشگر متن وردپرس TinyMCE Advanced ادامه می دهد. این شامل یک دکمه “پاک کردن قالب بندی” بهبود یافته ، چندین تنظیم پیشرفته برای جداول ، و ورود و خروج فایل ها و متن های XML  است. اگر می خواهید به استفاده از ویرایشگر قبلی (“کلاسیک”) در WordPress 5.0 و جدیدتر بپردازید ، این افزونه گزینه ای برای جایگزینی ویرایشگر جدید با نسخه قبلی دارد.

بیشتر بخوانید : اگر سایت شما این معیارها را برآورده کند ، فقط در مورد نقشه سایت نگران باشید

اگر ترجیح می دهید دسترسی به هر دو ویرایشگر را در کنار هم داشته باشید یا به کاربران خود اجازه دهید ویرایشگرها را تغییر دهند ، بهتر است افزونه Classic Editor را نصب کنید. ویرایشگر متن وردپرس TinyMCE Advanced کاملاً با افزونه ویرایشگر کلاسیک و پلاگین های مشابه سازگار و با استفاده از ویرایشگر قبلی وردپرس سازگار است.

امکانات این ویرایشگر متن وردپرس TinyMCE Advanced

مثل همیشه این افزونه به شما امکان اضافه کردن ، حذف و ترتیب دکمه هایی که در نوار ابزار ویژوال ویرایشگر در پاراگراف های کلاسیک و بلوک های کلاسیک در ویرایشگر بلوک ، و در ویرایشگر کلاسیک (در صورت فعال شدن توسط یک افزونه) اضافه شده ، حذف شده و ترتیب می دهید. در آنجا می توانید تا چهار ردیف دکمه از جمله اندازه فونت ، خانواده فونت ، رنگ متن و پس زمینه ، جداول و غیره پیکربندی کنید.

بیشتر بخوانید : افزونه EasyCart سبد خرید و فروشگاه اینترنتی

این شامل 15 پلاگین برای TinyMCE است که بسته به دکمه های انتخاب شده به طور خودکار فعال یا غیرفعال می شوند. علاوه بر این ، این افزونه گزینه هایی را برای نگه داشتن برچسب های پاراگراف در حالت متن و وارد کردن کلاس های CSS از ویرایشگر تم ارائه می دهد.

برخی از ویژگی های اضافه شده توسط این پلاگین

  • بلوک “پاراگراف کلاسیک” که می تواند به جای بلوک پاراگراف استاندارد استفاده شود.
  • گزینه ای برای تنظیم پاراگراف کلاسیک یا بلوک کلاسیک به عنوان بلوک پیش فرض در ویرایشگر بلوک.
  • پشتیبانی از تبدیل اکثر بلوک های پیش فرض به پاراگراف های کلاسیک و از پاراگراف های کلاسیک به بلوک های پیش فرض.
  • پشتیبانی از ایجاد و ویرایش جداول در بلوک های کلاسیک و ویرایشگر کلاسیک.
  • گزینه های بیشتر هنگام وارد کردن لیست ها در بلوک های کلاسیک و ویرایشگر کلاسیک.
  • در بلوک های کلاسیک و ویرایشگر کلاسیک جستجو و جایگزین کنید.
  • امکان تنظیم فونت خانواده و اندازه های قلم در بلوک های کلاسیک و ویرایشگر کلاسیک.
  • و خیلی های دیگر.

حریم خصوصی

TinyMCE Advanced هیچ اطلاعات مربوط به کاربر را جمع آوری یا ذخیره نمی کند. کوکی ها را تنظیم نمی کند و به هیچ یک از وب سایت های شخص ثالث وصل نمی شود. این تنها از قابلیت هایی که در WordPress و ویرایشگر TinyMCE موجود است استفاده می کند.

با این شرایط TinyMCE Advanced به هیچ وجه بر حریم شخصی وب سایت شما تأثیر نمی گذارد.

دانلود افزونه 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *