افزونه های وردپرس و نحوه انتخاب بهترین ها برای وردپرس

افزونه های وردپرس و نحوه انتخاب بهترین ها برای وردپرس

افزونه های وردپرس اصلی ترین بخش مدیریت محوای وردپرس هستند. اما آنها همچنین می توانند یک سایت را کند کنند ، هکرها را دعوت کرده و حتی باعث جریمه گوگل شوند. اینها پنج مورد در نظر من هنگام انتخاب یک افزونه وردپرس است.

پنج ملاحظه افزونه های وردپرس

  • پلاگین آزمایش شده است
  • محبوب
  • Changelog نشانگر بروزرسانی نسبتاً منظم است
  • بازخورد پشتیبانی یک افزونه سالم را نشان می دهد
  • با یک افزونه نصب شده همپوشانی ندارید

پلاگین آزمایش شده است

یک افزونه رایگان باید در وردپرس مورد تأیید قرار گیرد. وردپرس یک مخزن رسمی افزونه را در اختیار شما قرار می دهد که پلاگین های رایگان قابل اعتماد قابل بارگیری هستند.

اگر مشکلی با یک افزونه رایگان کشف شود ، وردپرس بارگیری را از مخزن آن حذف می کند. موضوعات معمولی می تواند کد نویسی باشد که منجر به آسیب پذیری می شود اما می تواند در ارتباط با سایر مواردی باشد که در دستورالعمل های افزونه WordPress بیان شده است.

بیشتر بخوانید : گوگل در زمینه رتبه بندی بهتر برای وب سایت توصیه هایی را ارائه می دهد

این سیستم کامل نیست اما به طور کلی امن تر از دانلود افزونه ای است که از طریق مخزن های غیر رسمی وردپرس در دسترس است. به استثناء این قانون افزونه های پرمیوم یا تجاری که توسط شرکت های معتبر توسعه داده شده است. معمولاً افزونه های پریمیوم دارای نسخه رایگان و نسخه پولی هستند. این واقعیت که نسخه رایگان توسط وردپرس تأیید شده است، اطمینان می دهد که نوعی کنترل کیفیت وجود دارد.

افزونه های وردپرس محبوب

من عموماً به خرد جمعی اعتقاد ندارم. با این حال ، من می دانم که افزونه وردپرس محبوب و پسندیده است ، احساس امنیت می کنم. محبوبیت به خودی خود تضمین نمی کند که یک افزونه بدون مشکل باشد. تعدادی از محبوب ترین افزونه ها منابع نزدیک به فاجعه بار بوده اند. با این وجود ، محبوبیت در کنار سایر عوامل می تواند به این اطمینان برسد که احتمالاً این افزونه بی خطر است و از نظر منطقی کار می کند.

تغییرات نشانگر به روزرسانی های منظم

ممکن است برخی از افزونه ها رها شوند. صفحه وردپرس هر افزونه در آخرین زمان بروزرسانی این افزونه یادداشت می کند. ممکن است یک افزونه به روز نباشد زیرا عملکردی که انجام می دهد نسبتاً ساده است. اما به طور کلی این نشانه ای است که یک افزونه رها شده است.

گزارش خود را به صورت رایگان دریافت کنید

پلاگین های رها شده در اکثر موارد باید اجتناب شود. وردپرس مدام در حال پیشرفت است. نصب افزونه ای که به روز نشده است ، می تواند با نسخه فعلی WordPress یا نسخه PHP که وب سایت شما در آن اجرا می شود ، مغایرت داشته باشد.

بازخورد پشتیبانی

هر صفحه افزونه در مخزن افزونه وردپرس دارای صفحه پشتیبانی است. در صورت وجود افزونه ای که دارای مشکلات مداوم است ، صفحه پشتیبانی ممکن است شواهدی ارائه دهد. مسائل معمولی ممکن است این باشد که کد با سایر افزونه ها مغایرت دارد. گاهی اوقات ممکن است قالب وردپرس به منظور عملکرد افزونه نیاز به تغییراتی داشته باشد.

افزونه با یک افزونه نصب شده همپوشانی ندارد

مسئله مشترک من می بینم وقتی دو یا چند افزونه طراحی شده برای انجام کارهای مشابه با هم همپوشانی دارند. این به طور کلی با پلاگین های داده ساختار یافته و بهینه سازی سرعت اتفاق می افتد. نتیجه معمول این است که شما افزونه های بیشتری از آنچه نیاز دارید باید بار گزاری کنید. استفاده از هرچند پلاگین در صورت لزوم مهم است. بارگیری بیش از اندازه سایت شما با افزونه ها می تواند سرور را کند کند. حتی اگر افزونه ای که برای سرعت بخشیدن به سایت شما طراحی شده است ممکن است سایت شما را کند کند اگر همزمان از بسیاری از آنها استفاده می کنید.

بیشتر بخوانید : افزونه وردپرس گالری تصاویر شبکه های اجتماعی Animated Live Wall

قبل از نصب افزونه ، فکر کنید که چگونه این افزونه مشکلات شما را برطرف می کند. اگر همه آنها حل نشود ، نصب یک افزونه دوم یا سوم باعث ایجاد تکرار در توابع خواهد شد؟

نحوه انتخاب افزونه های وردپرس

این پنج ملاحظه ، لیست کاملی از ملاحظات نیست. فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که می توان مانند بررسی کاربر ، اعتبار شرکت را در پشت افزونه اضافه کرد ، اگر افزونه بیش از حد مهندسی شده باشد و سایت را کند بکند

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *